Programy udźwiękowiające i powiększające

Produkty » Programy udźwiękowiające i powiększające

Tego typu programy pomagają osobom niewidomym i słabowidzącym obsłużyć komputer. Użytkownicy słabowidzący mogą, w zależności od swoich potrzeb i wady wzroku, wybrać program, który wyłącznie powiększa obraz na komputerze lub co jest zwykle zalecane taki, który powiększa obraz i udźwiękawia komputer.
Programy takie mogą powiększać obraz (nawet kilkudziesięciokrotnie), zwiększać jasność czy pokazywać obraz w sztucznych kontrastowych kolorach, a także odczytywać zawartość ekranu.

 

 • zoomtext-magreader.jpg

  ZoomText MagReader

  ZoomText MagReader powiększa, uwydatnia i czyta głosem syntetycznym wszystko, co znajduje się na ekranie komputera z niezrównaną jakością i łatwością. 

  2 799,00 zł

 • zoomtext-magreader-usb.jpg

  ZoomText MagReader USB

  ZoomText MagReader powiększa, uwydatnia i czyta głosem syntetycznym wszystko, co znajduje się na ekranie komputera z niezrównaną jakością i łatwością

  3 249,00zł

 • zoomtext-magnifier.jpg

  ZoomText Magnifier

  ZoomText Magnifier powiększa i uwydatnia wszystko, co znajduje się na ekranie komputera z niezrównaną jakością i łatwością.

   

  2 069,00 zł

 • zoomtext-camera.jpg

  ZoomText Camera

  Akcesoria do programu ZoomText, uzupełniające o funkcję kamery.

  999,00 zł

 • klawiatura-zoomtext.jpg

  Klawiatura ZoomText

  Klawiatura z obsługą ZoomText

  599,00 zł

 • rehabilitacyjny-pakiet-glosow-cd.png

  Rehabilitacyjny Pakiet Głosów CD

  Pakiet jest niezastąpioną pomocą rehabilitacyjną, dla osób niewidomych i niedowidzących aktywnie wykorzystujących komputer i Internet. 

  739,00 zł

 • speech2go-z-glosem-ivona-polskim.jpg

  Speech2Go z głosem Ivona polskim

  Wybierz naturalny i wyraźny głos z oferty IVONA. W tym pakiecie znajduje się głos polski oraz program Speech2Go (S2G). Ciesz się przyjemnie brzmiącą mową i wygodą korzystania z syntezatora.

  159,00 zł