Powiększalniki

Produkty » Powiększalniki

Powiększalniki to urządzenia przeznaczone dla osób słabowidzących, ułatwiające im oglądanie przedmiotów lub czytanie tekstów w dużym powiększeniu.
Po położeniu tekstu lub przedmiotu pod kamerą takiego powiększalnika można zobaczyć obraz na monitorze powiększalnikalub na ekranie podłączonego do powiększalnika komputera czy telewizora.
Najlepsze powiększalniki osiągają powiększenie kilkudziesięciu a nawet stu razy, pokazują obraz w jakości HD i mają możliwość parametryzacji obrazu zgodnie z potrzebami użytkownika.
Niektóre modele pozwalają na oglądanie obrazów także z oddali (np. tablica w szkole), a ich niewielkie rozmiary powodują, ze są to urządzenia mobilne i łatwe do przenoszenia.

 • spider[2].jpg

  Spider

  Idealny powiększalnik do bliży: odrabiania lekcji, prac biurowych, precyzyjnych prac manualnych. Umożliwia równoczesną pracę z komputerem i powiększonym tekstem. Dba o stan Twojego kręgosłupa.

  8 800,00 zł

 • camera-mouse-przewodowa.jpg

  Camera Mouse przewodowa

  To niewielka i funkcjonalna lupa elektroniczna, wyglądem przypominająca mysz komputerową, jest doskonałym rozwiązaniem dla osób słabowidzących

  299,00 zł

 • mezzo-hd.jpg

  Mezzo HD

  Przedstawiciel nowych powiększalników elektronicznych, odpowiadający współczesnym potrzebom indywidualnego użytkownika

  10 750,00 zł

 • merlin-ultra.jpg

  Merlin Ultra HD

  Nowoczesny powiększalnik, zapewniający niespotykaną jakość obrazu, dzięki zastosowaniu wysokiej rozdzielczości fullHD

  12 750,00 zł

 • videomatic-veo[1].jpg

  Videomatic VEO Vario

  Najnowsza propozycja znanej na całym świecie niemieckiej marki Reinecker, w której zastosowano najnowocześniejsze technologie poprawiające jakość oglądanego powiększonego obrazu.

  15 799,00zł