Mountbatten Brailler Writer

Produkty » Drukarki i maszyny brajlowskie » Mountbatten Brailler Writer

9.399,00zł

Nieoceniona pomoc w edukacji niewidomych dzieci. Jak inaczej dziecko niewidome może eksplorować cyfrowy, nowoczesny świat? Interaktywna zabawa Braillem z mówiącym urządzeniem, gry, przestrzenny, ortograficzny zapis – to wszystko w jednym urządzeniu!
Może służyć jako:

  • Przenośna maszyna brajlowska,
  • Notatnik elektroniczny,
  • Klawiatura brajlowska do komputera,
  • Narzędzie komunikacji dla nieznających Brailla.

Mountbatten Brailler Writer to elektroniczna maszyna brajlowska, która dzięki swym rozbudowanym funkcjom może pracować także jako notatnik brajlowski.
Urządzenie jest doskonałą pomocą dla osób uczących się – może służyć od pierwszych lat nauki w szkole, aż po studia na wyższej uczelni, a także w późniejszej pracy zawodowej.

Mountbatten Brailler Writer ma zasilanie bateryjne, dzięki czemu można zabrać go do szkoły i nie przeszkadzając innym na zajęciach, cicho wprowadzać notatki do pamięci maszyny, aby potem wydrukować je w domu lub przekazać do komputera.
Możliwość podłączenia maszyny do komputera pozwala na dalszą obróbkę wprowadzonych notatek, a także wydruk na drukarce czarnodrukowej.
Osoba niewidoma może więc sama przygotować tekst w czarnodruku.

Mountbatten Brailler Writer to nowa wersja maszyny Mountbatten Brailler, wzbogacona o dodatkowe możliwości i zalety, takie jak: słowne przekazywanie komunikatów (o funkcjach, działaniu, akumulatorze, błędach itp.) w języku polskim, nowe oprogramowanie, w którym po wyłączeniu urządzenia zapamiętywanych jest więcej ustawień, a komendy są krótsze i łatwiejsze do zapamiętania, bardziej odporna konstrukcja. Pracuje na zwykłym i grubym papierze, metalowych i plastikowych foliach.

To urządzenie produkowane jest i eksportowane na cały świat przez Harpo, którego jesteśmy partnerem.
Strona globalna (po angielsku) urządzenia znajduje się tu: www.mountbattenbrailler.com

 

UWAGA! Opcjonalnie dostępna jest torba do Mountbatten Brailler w cenie 399 PLN.