Lupy elektroniczne

Produkty » Lupy elektroniczne

Są to przenośne urządzenia służące do powiększania tekstu czy obrazu. Ich rozmiar umożliwia czasami przenoszenie w kieszeni lub damskiej torebce, co pozwala wykorzystywać je zarówno w domu jak i w sklepie, podczas zakupów. Wyposażone w kamerę (najlepsze z nich mają nawet dwie kamery) i monitor wyświetlają na nim obraz widziany przez kamerę. Zazwyczaj wystarczy położyć lupę na dowolnym tekście, aby zobaczyć obraz w znacznym nawet powiększeniu. Niektóre modele umożliwiają także oglądanie obrazu z oddali (np. tablicy w szkole).
Lupy różnią się pomiędzy sobą właściwościami: wielkością ekranu, jakością obrazu, możliwością regulacji parametrów obrazu (kontrast, jasność, możliwość wyświetlania w sztucznych, kontrastowych kolorach).
Niektóre z nich posiadają dodatkowe funkcjonalności, możliwość zapisu zdjęć czy podłączenia do komputera lub telewizora.

 • explore-8.png

  Explore 8 - dotykowy IPS Ultra HD

  Przenośna lupa elektroniczna z doskonałym 8 calowym wyświetlaczem dotykowym IPS Ultra HD

  4 859,00 zł

 • explore-5.jpg

  Explore 5

  Lekka i mała, a zarazem poręczna lupa elektroniczna z wyświetlaczem HD. Świetnie sprawuje się zarówno w domu jak i w podróży.

  2 599,00 zł

 • clover-10.png

  Clover 10

  Przenośna lupa elektroniczna posiadająca duży, 10-calowy wyświetlacz i kamerę HD.

  5 549,00 zł

 • snow-7-hd-plus[4].jpg

  Snow 7 HD Plus

  NOWOŚĆ !

  Snow 7 HD Plus to 7-calowa przenośna lupa z wbudowaną technologią konwersji tekstu na mowę. Text-to-speech oferowany jest obecnie w 20 językach, w tym również j. polski !

  5 149,00zł

   

 • Snow 10 PRO

  Snow 10 PRO

  Snow10 PRO to pierwsza na rynku 10-calowa lupa powiększająca firmy Zoomax, która wykorzystuje mechanizm OCR i umożliwia odczytywanie głosem syntetycznym uchwyconego tekstu (druk).

  5 549,00 zł

   

 • mano.jpg

  Mano

  Stylowa i dyskretna oraz łatwa w obsłudze lupa elektroniczna wyglądem przypominająca niewielki aparat fotograficzny.

  3 459,00 zł

 • minimax.jpg

  miniMAX

  miniMAX jest lekką i małą lupą elektroniczną. Wyjątkowo prosta w użyciu, obsługiwana trzema przyciskami, będzie doskonałym towarzyszem osób korzystających z powiększania na co dzień.

  2 259,00 zł

 • prodigi-tablet.jpg

  Prodigi Tablet

  Prodigi Tablet to „dotykowa” lupa elektroniczna – do jej obsługi wystarczą znane z urządzeń dotykowych gesty. Charakteryzuje się ona prostotą, inteligencją oraz mobilnością.

  4 949,00 zł