Aplikacje i usługi

Oferta » Aplikacje i usługi

Aplikacje "szyte na miarę"

Oprogramowanie seryjne najczęściej spełnia Twoje ogólne wymagania i oczekiwania ale zapewne istnieją sfery, w których wymagane wykonywanie pewnych działań jest specyficzne tylko dla Twojej działalności. Oprogramowanie, które  tworzymy na zamówienie dostosowane jest do Twoich wymagań. Oprogramowanie "szyte na miarę" pozbawione jest wielu niepotrzebnych funkcji umieszczonych w seryjnych aplikacjach, które często ograniczają przejrzystość oprogramowania czy nawet utrudniają pracę.

Dokładna analiza potrzeb  i dobranie odpowiednich rozwiązań sprawia, że programy są proste w obsłudze i znacznie usprawniają działanie firmy. Funkcjonalność, zachowanie procedur określonych w Twojej firmie, wydruki, zestawienia, statystyki i analizy realizowane przez program "uszyty na miarę" są dokładnie takie, jakich  potrzebujesz. O funkcjonalności aplikacji decydujesz wyłącznie Ty. Nie musisz podejmować decyzji o zmianach organizacyjnych swojej firmy po to, aby dostosować się do wybranego czasem przypadkowo, bądź poleconego oprogramowania, to aplikacja "uszyta na miarę" dostosowana zostanie do Twoich wymagań.  W miarę rozwoju Twoich potrzeb można rozbudowywać aplikację o nowe funkcjonalności.

 

Usługi informatyczne
 

Sprzęt komputerowy narzędzia, bez których trudno sobie dziś wyobrazić funkcjonowanie.    
Ile czasu poświęcasz temu, aby Twój sprzęt czy cały system działał prawidłowo?    
           
Ten czas to wymierna strata dla Ciebie i Twojej firmy. Ten czas, wspólnie możemy wykorzystać na podniesienie efektywności Twojego przedsiębiorstwa oraz kluczowych obszarów biznesu. Możesz zająć się rzeczą bardzo istotna, jeśli nie najważniejsza... pomnażaniem swoich zysków. My zajmiemy się kompleksową obsługą informatyczną. Zadbamy oto, aby narzędzia Twojej pracy czyli sprzęt komputerowy działał prawidłowo.

W naszej ofercie :

  • konfiguracja, modernizacja i sprzedaż sprzętu komputerowego,
  • tworzenie kopii zapasowych danych,
  • przygotowanie arkuszach kalkulacyjnych i analiza danych,
  • przygotowanie prezentacji danych, które są nieocenione na konferencjach, naradach itp.

ponadto

  • projektowanie i tworzenie oraz konfigurację sieci komputerowych,
  • oprogramowanie na zamówienie    

           
           
Oferta skierowana jest również do osób prywatnych, natomiast jeżeli jesteś przedsiębiorcą możesz skorzystać z oferty w formie obsługi stałej lub obsługi zadaniowej.    
           
Firmy korzystające ze stałej obsługi informatycznej są obsługiwane priorytetowo.